Hakkımızda

EKİP MUAYENE, uzun yıllardır belgelendirme ve periyodik kontrol alanlarında sektör tecrübesi bulunan uzman mühendisler tarafından 2021 yılında kurulan bir uygunluk değerlendirme kuruluşudur.

EKİP MUAYENE, müşterisinin ihtiyaç duyduğu ve işletme içerisinde güvenli çalışma ortamlarının oluşturulmasına, kalite parametrelerinin ve üretim proseslerinin izlenmesine yönelik ölçüm, muayene ve kontrolleri gerçekleştirmek ve raporlamak üzere faaliyet göstermektedir.

EKİP MUAYENE, kalite, uygunluk değerlendirme ve periyodik kontrol alanındaki yeni gelişmeleri, yeni standart ve mevzuatları yakından takip etmekte ve hizmetlerini bu çerçevede her zaman güncel tutmaktadır.

EKİP MUAYENE, ülkemizde faaliyet gösteren muayene kuruluşları arasında ilk sıralarda yer almayı ve uluslararası arenada bölgesel alanda etkin bir muayene kurulusu olmayı hedef edinmiştir.

EKİP MUAYENE, sunmakta olduğu hizmetlerini, tüm ilgili tarafların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sürdürmektedir.

Muayene faaliyetlerinin yapılmasında tarafsızlığın önemi, tüm çalışanlarımızca benimsenmiş olup tüm muayene faaliyetlerinin objektifliğin sağlanması için gereken güvenceler oluşturulmuştur.

EKİP MUAYENE’nin içinde olduğu veya taraf olduğu tüm çıkar çatışması riskleri yönetilmektedir.
Muayene kurulusu olarak bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkeleri doğrultusunda;

-Tüm muayene faaliyetlerimizi yasal mevzuat ve akreditasyon kurallarına uygun olarak yürütmek,

-Tüm muayene faaliyetlerimiz için, nitelikli ve yeter sayıdaki personeli istihdam etmek ve niteliklerini sürekli geliştirmek,

-İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği alanında doğru hizmeti sunarak, yaşanan iş kazaları nedeniyle insanların zarar görmesinin, üretim kayıplarının ve işletmelerde yaşanan hasarların önlenmesine katkıda bulunmak,

-Müşteri ihtiyaçlarını doğru anlayıp, mesleki etik kurallardan taviz vermeden dürüst yaklaşımla ihtiyaç duyulan hizmeti sunmak,

-Sürekli iyileşen ve gelişen, teknolojiyi yakından takip eden dinamik bir kuruluş olmak,

-Tüm alanlarda başarının bir EKİP işi olduğu bilinciyle hareket etmek,
Kalite politikamızdır.

EKİP MUAYENE İLE EKİPMANLARINIZ KONTROL ALTINDA

Daha fazla bilgi için bizimle hemen iletişime geçin.

İletişim

Copyright © 2021 | BrediMedia